ROUBENKA ALŽBĚTA

Home ROUBENKA ALŽBĚTA

ROUBENKA ALŽBĚTA

roubenka alžběta

POPIS OBJEKTU


Roubenka Alžběta se nachází na úplném okraji obce Horní Maršov. Ideální výchozí místo pro letní i zimní dovolenou. Roubenka je pro 6 osob (max). Pozemek 1000 m2.

Novostavba Roubenka Alžběta je celodřevěná roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. V přízemí je hlavní místnost s krbovými kamny, vybavená kuchyň, koupelna a předsíň.

 • CELKOVÁ KAPACITA
  6 osob
 • BAZÉN
  Ne
 • PŘÍTOMNOST PROVOZOVATELE
  Ne
 • STRAVOVÁNÍ
  Vlastní vybavená kuchyň. Restaurace Na Kopečku – 200 metrů (Krkonošské speciality).
 • PARKOVÁNÍ
  U objektu

OKOLÍ

V zimní a letní sezóně jsou Krkonoše nejvyhledávanější oblastí v Čechách díky svým kvalitním a pestrým podmínkám pro sjezdové lyžování a rozsáhlé síti běžeckých tratí. Naopak v létě jsou Krkonoše oblíbeným cílem turistiky a cykloturistiky, v regionu naleznete desítky upravovaných a dobře značených cyklostezek.
SKIBUS do Pece pod Sněžkou a na Černou horu má zastávku 150m od chalupy.

Pec pod Sněžkou (vzdálenost 6 km) je známa nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Pec pod Sněžkou těží ze své polohy a nadmořské výšky (800 – 1 602 m n. m. ), kdy je 5 – 6 měsíců pokryta sněhovou peřinou.

Relaxpark Pec pod Sněžkou – bobová horská dráha, trampolíny, lanový park, kladky a také krásný bar.

Jánské Lázně (vzdálenost 5,5 km) je klidné městečko s nevšední historií se rozkládá na úpatí Černé hory (1299 m. n. m. ), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do nejvyšších českých hor Krkonoš jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty.

Lesní plovárna – Adresa: Dolní Sejfy 319,542 23 Mladé Buky

Skipark Mladé Buky (vzdálenost 4 km) leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Na své si však ve snowparku přijdou i snowboardisté a freestylisté. 7 vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský KIDpark vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Večerní lyžovaní na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.

Adršpašsko – Teplické skaly (vzdálenost 35 km). Rozlehlá přírodní rezervace romantických pískovcových skal je rájem pro příznivce pěších túr. Mnoho značených turistických tras Vás zavede do typických skalních měst i nedalekých Broumovských stěn včetně stolové hory Ostaš.

Golfové hřiště Mladé Buky (vzdálenost 6,5 km).

CENÍK PRONÁJMU ROUBENKY

 • Ceny za týden
  Zimní sezona: 9 900,- Kč za chalupu.
  Letní sezona: 9 900,- Kč za chalupu.
  Mimo sezonu: 8 500,- Kč za chalupu.
 • Cena za víkend
  Mimo sezonu: 4 900,- Kč za chalupu.

ADRESA OBJEKTU
Horní Maršov
Královehradecký kraj

 

GPS SOUŘADNICE

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ (mapy.cz)

TELEFON NA PROVOZOVATELE
+420 601 592 177

EMAIL NA PROVOZOVATELE
roubenkaalzbeta@seznam.cz

INTERNETOVÉ STRÁNKY OBJEKTU