www.ceskeroubenky.cz

Stavby roubenek a dřevostaveb

Home ROUBENKA KOUTY

ROUBENKA KOUTY

POPIS OBJEKTU

Tradiční roubenka Kouty s vířivkou, saunou a bazénem v ceně se nachází na jednom z nejhezčích míst v malé horské obci Kouty, naproti sedačkové lanovce a v centru atraktivní části Jeseníků. Je umístěna v klidném prostředí pod lesem a mimo hlavní komunikaci.

K dispozici jsou dva stejně vybavené a samostatně oddělené apartmány s vlastními venkovními vchody a každý s kapacitou 11 osob.

 • CELKOVÁ KAPACITA
  22 osob
 • BAZÉN
  Ano
 • PŘÍTOMNOST PROVOZOVATELE
  Ne
 • STRAVOVÁNÍ
  Dvě vlastní vybavené kuchyně nebo v restauraci 200m.
 • PARKOVÁNÍ
  U objektu

 

POPIS V MÍSTĚ

Krytý bazén s Whirpool, vleky 200m, 6-ti sedačková lanovka s večerním lyžováním, lyžařská škola, pohádkový Koutecký les, půjčovna horských kol, lyží, kolečkových bruslí a koloběžek, bike park, Snowpark, in-line okruh pro kolečkové brusle (2,5km), restaurace, picerie, bowling, horské minikáry, tenisové kurty, projížďky na koních, podzemní vodní přečerpávací elektrárna Dl. Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží.

OKOLÍ

Termalpark 8km. Vodopády na Borovém potoce, horské středisko Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.), Vel.Losiny: lázně, minigolf, zámek, ojedinělé muzeum ruční výroby papíru, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, lázně Lipová a Jeseník, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo Rapotín, veterán muzeum Česká Ves, zámek Jánský Vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Praděd (1.491m.n.m.) a rozhledna Zlatý Chlum (875m.n.m.), Loučná: rybářská bašta, minigolf, skatepark, zlatorudné mlýny ve Zlatých horách, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, rašeliniště a ojedinělá mechová jezírka Rejvíz, vodní tvrz a muzeum minerálů v Jeseníku, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky.

ADRESA OBJEKTU
Kouty nad Desnou č.46, 788 11
Olomoucký kraj

 

GPS SOUŘADNICE
50°6’7.687″N, 17°7’27.205″E

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ (mapy.cz)
https://mapy.cz/s/csAI

TELEFON NA PROVOZOVATELE
+420 777 251 515

EMAIL NA PROVOZOVATELE
chaty1@seznam.cz

INTERNETOVÉ STRÁNKY OBJEKTU
www.kouty-chata.cz